O Nas

Doświadczenie i pasja

Witamy w POZ Bellesa-Med

Jesteśmy nowoczesną przychodnią, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi medyczne na terenie Powiatu Wołomińskiego. Nasze usługi POZ Podstawowej Opieki Zdrowotnej są finansowane przez NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia – są BEZPŁATNE .
Zapraszamy do składania deklaracji NFZ.

Świadczenia spoza tego zakresu są wykonywane odpłatnie.

Świetna lokalizacja w centrum Kobyłki i obszerny parking. Wnętrze przychodni zaprojektowane i urządzone w trosce o komfort pacjentów oraz przyjazne dzieciom;

Gabinety są przestronne oraz wyposażone w sprzęt najwyższej jakości do przeprowadzania badań profilaktycznych (patronaże, bilanse zdrowia).

Personel medyczny to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i położne, stale podnoszący swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach, pracujący w oparciu o EBM (medycynę opartą na faktach).

Działamy nowocześnie i szybko poprzez:

  • Umawianie wizyt on-line  oraz telefonicznie;
  • Telekonsultacje;
  • E- recepty;
  • E-zwolnienia;
  • Oddzwaniamy i odpisujemy;

Zapewniamy możliwość wykonania szybkich badań diagnostycznych (StrepTest, grypa -wymaz z nosa ; CRP szybki test), które ułatwiają i przyspieszają ustalenie przyczyny choroby a także dobór właściwego leczenia.

Będziemy zachęcanie pacjentów i rodziców pacjentów do udziału w projektach edukacyjnych, szkoleniach oraz akcjach społecznych.

0
Lat doświadczenia
0
Gabinety
0
Godzin udzielanej pomocy

"Tajemnica zdrowia i długowieczności polega na tym, żeby się nie stresować. Bądźcie wdzięczni za wszystko, co macie, trzymajcie się z dala od negatywnie nastawionych ludzi, zachowajcie uśmiech i biegajcie."

Fauja Singh (ur. 1911)

Brytyjczyk, który jako pierwszy ukończył maraton w wieku 100 lat.