Personel - Jarosław Tyszka

Dowiedz się więcej o naszych specjalistach

Jarosław Tyszka

Medycyna rodzinna

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Lekarz rodzinny, doświadczenie zawodowe zdobywał pracując  w Szpitalu Kopernika w Łodzi w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym. Następnie doskonalił wiedzę w Klinice Akademii Medycznej w Stuttgarcie pod kierunkiem prof. Aldingera. W latach 1988-1994 pracował w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Od 1995r do chwili obecnej konsultuje pacjentów w Elblągu, Ustce i Słupsku.

Pasjonat medycyny małoinwazyjnej. Poza medycyną rodzinną wykonuje drobne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej-skleroterapia żył w obrębie kończyn.

Małoinwazyjne (nieoperacyjne) leczenie guzków krwawniczych (hemoroidów). Leczenie zespołu barku bólowego, łokcia tenisisty i golfisty, zespołu cieśni nadgarstka, choroby Dupuytrena, palca strzelającego, ostrogi piętowej, zapalenie rozcięgna podeszwy stopy, zapalenia rozcięgna krętarzowego.

Zabiegi z zakresu leczenia zmian zwyrodnieniowych i reumatycznych kręgosłupa, stawów w tym biodrowych i kolanowych, rwy kulszowej, dyskopatii.

Stosuje z powodzeniem leczenie powikłań po półpaścu zwłaszcza w obrębie twarzy, leczenie bruksizmu, szczękościsku będącego powikłaniem radioterapii w obrębie głowy i szyi.

Prywatnie fan sportów wodnych posiadający patent sternika motorowodnego i żeglarski, amator aktywności fizycznej na świeżym powietrzu ceniący sobie przebywanie na łonie natury ale równie chętnie spędza czas w towarzystwie dobrej książki lub podczas partyjki brydża.

W ramach naszej Przychodni będzie przyjmował jako lekarz rodzinny w ramach NFZ dzieci od 3 r.ż. oraz dorosłych. Dodatkowo będzie możliwość realizacji prywatnych wizyt domowych oraz małoinwazyjnych zabiegów.